• Hakkımızda

    Lara Bilişim & Tasarım Güvenlik Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri

Lara Bilgisayar Bilişim ve Güvenlik Sistemleri Olarak;

Yazılım, Web Tasarımı, Güvenlik Sistemleri, Bilişim ve Bilgisayar Sektörlerinde, Başta HATAY Olmak Üzere Akdeniz Bölgesi ve Gürcistan da Hizmetler Sunuyoruz...

 

Firmamız, 2001 yılında bilişim sektörüne merhaba demiştir. Bilgisayar Satış, Teknik destek, Güvenlik sistemleri, Ticari yazılım, Hastane otomasyon sistemlerinin yanı sıra, yurt içi ve yurt dışında müşterilerine tüm güvenlik , bilişim otomasyon ve web tasarımı başta olmak üzere grafik tasarım, kurumsal kimlik çalışmaları sektörlerinde hizmet vermeye başlamıştır.

 

Gelişim içinde olan firmamız bu güne kadar bilinçli bir şekilde büyüyerek merkez Hatay/ Kırıkhan olmak üzere Tüm Akdeniz Bölgesi ve Yurt Dışında Gürcistan bölgesinde bir çok saygın firmayı müşteri portföyüne dahil etmiş ve haklı olarak bölgesinin güvenilir firmaları arasında yerini almıştır.

Firmamız, donanımdan yazılıma, işletimden teknik hizmetlere, danışmanlıktan özel uygulamalara, güvenlik sistemlerinden personel kontrol sistemlerine, web tasarımından 3D animasyon reklamlarına, logo tasarımından mültimedya cd-katalog tasarımına kadar tüm bilişim ve tasarım ihtiyaçlarını karşılamak ve müşterisi için en uygun çözümleri oluşturmak üzere faaliyet göstermektedir.

 

Başarının kalite, bilgi, özveri, çözüm, güven, dürüst hizmet ve müşteri memnuniyetinden oluşan bir bütün olduğu görüşünde olan firmamız, Firmanızı kendi firmasıymış gibi benimseyerek ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler sunmak, firmanızın maliyetlerini ve zamanını tasarruflu bir şekilde kullanmanıza yardımcı olmak için sizinle çalışan bir iş ortağı olacaktır.

Hüseyin AYVERDİ      
Bilgisayar ve Sistem Mühendisi